ЭКО-ЦЕНТР РАЗВИТИЯ ДЕТЕЙ, ЦЕНТР ДЕТСКОЙ И СЕМЕЙНОЙ ПСИХОЛОГИИ
STOP ГАДЖЕТЫ - WELCOME ВЕСЕЛЬЕ
Счастливое детство "ЛАДУШКИ"
Анна Поликарпова

Я ставлюсь до дитини, як до особистості. Це маленька людина з унікальними задатками, здібностями, бажаннями, готовністю входити в світ зі своєю дивовижною історією. Моє завдання, як психолога, допомогти знайти і проявити сильні сторони дитини, навчити взаємодіяти із зовнішнім середовищем і отримувати задоволення від кожної миті життя. Моя професія, здобута близько 10 років тому, постійно вдосконалюється новими течіями в цій галузі. Зараз я працюю на телеканалі СТБ, розвиваючи та навчаючи внутрішній персонал компанії, паралельно я є автором та діючим психологом студії Psy-Dance, яка комплексно підходить до розвитку особистості (через тіло, емоції, розум). І, хоча, більшу частину часу я працюю з дорослою аудиторією, найкращу частину часу я проводжу з дітьми. Все починається з дитинства. І, якщо, правильно, свідомо та своєчасно зробити свій вклад в формування особистості, то психологам для зрілих за віком людей було б набагато менше роботи.

Я дуже вдячна дитячому розвивальному центру «Ладушки» за професійний підхід та чудову атмосферу, що сприяє здоровому, гармонійному розвитку особистості вихованців. Радію бути членом команди найкращих спеціалістів.

Залюбки пропоную індивідуальні консультації для дітей та дорослих, сімейні консультації, тренінги для малечі та окремі тренінги для батьків.

Якщо зараз Ви на цій сторінці, знайте, - Ви чудові батьки, бо не байдужі. Ваша активність у пошуках правильного шляху, дій чи методів виховання – це вже половина рішення. А далі, ми будемо поруч.


Задать вопрос
Видео