ЭКО-ЦЕНТР РАЗВИТИЯ ДЕТЕЙ, ЦЕНТР ДЕТСКОЙ И СЕМЕЙНОЙ ПСИХОЛОГИИ
STOP ГАДЖЕТЫ - WELCOME ВЕСЕЛЬЕ
Счастливое детство "ЛАДУШКИ"
Мария Жолтикова

Практичний психолог, гештальт-консультант, дитячий психолог. Автор посібника «Тип сімейних стосунків як чинник девіантної поведінки підлітків» та психологічно-тренінгової програми для підлітків «Час підлітка».Член ГО "Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій" .

Посада: ведення уроків психології та курсів для вагітних.

Я щиро вірю у дитячі внутрішні ресурси, які допомагають при зустрічі з певними труднощами.

У своїй взаємодії з дітьми керуюсь принципом – створи безпечний простір, а дитина самостійно задовільнить свої потреби.

Навчаю дітей поважати та цінувати своє тіло, простір та інших, приймати різність своєї особистості що є профілактикою схильності до девіантної поведінки в підлітковому віці.

Працюючи в центрі я спостерігаю як простір який існує у «Ладушках» сприяє психологічному розвитку дитини її внутрішньому збагаченню та активізує її внутрішні ресурси.

Освіта:

2007-2012 р. – Національний університет «Острозька академія», спеціальність «Психологія», кваліфікація магістр психології (з відзнакою).

Додаткові програми:

2008-2009 р. – навчальна програма «Введення в гештальт-терапію», Київський гештальт університет «НІКА».

2009-2010 р. – сертифікатна програма «Тілесно-орієнтована терапія», Київський гештальт університет «НІКА».

2009 – 2014 р. навчально-терапевтична програма «Професійне навчання гештальт-терапевтів та гештальт-консультантів» ІІ ступінь, Київський гештальт університет «НІКА».

2011-2013 р. – сертифікатна програма «Дитяча терапія», Київський гештальт університет «НІКА».

2014 р. – тренінгова програма «Арт-терапія як засіб соціально-психологічної корекційної роботи», Київський міський центр сім’ї «Родинний дім».

2014 р. – навчально-практичний семінар «Арт-терапія в роботі з дітьми та підлітками», ВГО «Арт-терапевтична асоціація», м.Київ.

грудень-травень 2015 р. - курс «Травма війни».

серпень 2015р. – практичний семінар «Пологи як чудо» на основі тілесних практик Birthlight.

Наукова діяльність:

2010 р. – написання та опублікування наукової статті на тему: «Роль мотиваційної сфери у спрямуванні агресивної поведінки сучасних підлітків» м. Острог.

2011р. – участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Психічне здоров’я особистості» м. Рівне.

2011 р. – участь в XVI-тій науковій викладацько-студентській конференції «Дні науки», яка відбулася в НаУ «Острозька академія».

2012 р. – опублікування наукової статті «Особливості девіантної поведінки дітей-сиріт підліткового віку» в НаУ «Острозька академія».

2013 р. – опублікування методичного посібника «Тип сімейних стосунків як чинник девіантної поведінки підлітків» м. Шепетівка.     

2014 р. – опублікування статті «Вибір чи обставини долі?» на сайті «У психолога», http://upsihologa.com.ua/dity-syroty.html

2014 р. – участь у написанні проекту «Розробка функціональної моделі запобігання та корекції девіантної поведінки студентської молоді на основі християнської психології та педагогіки», НаУ «Острозька академія».

2014 р. – участь у Четвертому міжнародному фестивалі «ART-PRAKTIK», м. Київ.

2014р. – участь в VІІ-й Міжнародній науково-практичній конференції «ПРОБЛЕМИ  ЕМПІРИЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ У  ПСИХОЛОГІЇ» та ін.

19.12.2014 року, Вас було прийнято у дійсні члени ГО "Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій".

З 19.12.2014р. була прийнята у дійсні члени ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій».

28.03. 2015 р. – участь у фестивалі «Дитина і сім'я», проведення тренінгу «Чи вмію я сказати Ні?».

01.03.2015 р. – проведення тренінгу «Ресурси є» для переселенців, Подільський центр зайнятості та ін.

2010-2015 р. – проведення психологічних тренінгів.


Сертификаты

сертифікат 1.jpg   сертифікат2.jpg


Задать вопрос
Видео